Zapraszamy na nasze koncerty.
Info W dziale "koncerty" możecie zobaczyc, gdzie zagramy dla Was w tym roku, serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Fanów !!! :)

Pozdrawiamy,
Zespół Dystans
Dystans - Mix Przebojów
KlipWitam wszystkich bardzo gorąco w te jakże już chłodne dni. Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbilaża się do nas zima, a wraz z nią zakończenienie sezonu koncertowego. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim moim fanom za tak tłumne przybycie na koncerty tego lata. To właśnie między innymi Wam dedykuję mój najnowszy teledysk do mixu najpopularniejszych przebojów zespołu Dystans.

Pozdrawiam
Renata Dąbkowska
Powitanie
News
Witam wszystkich na nowej stronie zespołu DYSTANS – Renata Dąbkowska. Z uwagi na liczne zainteresowanie losami dawnego zespołu Dystans postanowiłam reaktywować go pod lekko zmodyfikowaną nazwą. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że fani zespołu nigdy o nas nie zapomnieli. W podziękowaniu dla nich ruszamy z nowymi aranżacjami starych, dobrych hitów, dzięki którym zyskaliśmy popularność. Zapraszam do działu Multimedia, gdzie można posłuchać największych przebojów zespołu w nowym brzmieniu, takich jak: „Czerwona jarzębina” czy „Co za noc”, w których kryje się historia naszej polskiej muzyki tanecznej.
Mam nadzieję, że nasz nowy wizerunek zostanie dobrze oceniony nie tylko przez wiernych fanów ale również i nowych. W dziale biografia można zapoznać się z historią zespołu od 1990 roku po dzień dzisiejszy, prześledzić minione dwadzieścia lat i wpisać się do Księgi Gości tworząc kawałek historii nowej wersji zespołu DYSTANS – Renata Dąbkowska.
Wszystkich ciekawych nowego wizerunku grupy DYSTANS – Renata Dąbkowska zapraszamy na koncerty.

Stronę dedykujemy wszystkim naszym fanom, którzy nigdy o nas nie zapomnieli.

Pozdrawiam
Renata Dąbkowska i zespół DYSTANS


Management
Impresariat

Vanila Records

Vanila Sklep
Kalendarz koncertowy
« Listopad 2014 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Music Player
Play
Najnowsze MP3 - Lista
Nie zasypiaj
W ciszy natchnionej
Kalifornia
Nic sie nie konczy
Tyle zdarzeń
Nie warto kochac
Menu
· Aktualności
· Biografia
· Multimedia
· Koncerty
· Galeria zdjęć
· Księga Gości
· Kontakt
· Szukaj

Valid XHTML 1.0 Transitional

Powered by PHP-Fusion.
Created by Yoicik Group & Anraw