Zbrojenia odginane

Aby mieć pewność, że wznoszona inwestycja będzie trwała i stabilna, podczas jej powstawania należy użyć najlepszej jakości sprzętu i zatrudnić profesjonalistów. Nasza firma bez problemu może dostarczyć narzędzia, które zdecydowanie ułatwią pracę w branży budowlanej.

Posiadane przez nas zbrojenie odginane produkowane jest wyłącznie przy użyciu najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów. Dzięki temu jest bardzo odporne i wytrzymałe. Doskonale nada się do wykonania połączenia betonowych elementów konstrukcji żelbetowej. Za jego pomocą można łączyć ze sobą np. ściany, stropy czy schody. Oferowane przez nas zbrojenie odginane zastosować można wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odcinkowego złączenia elementów żelbetonowych, które wykazują się różnym czasem twardnienia.

Proponujemy wiele różnych odmian zbrojeń odginanych, a warto zaznaczyć, że wciąż dążymy do uzupełniania naszej oferty sklepowej. Zbrojenie BWA z rozstawem co 15 i 20 cm można zamówić u nas już od 25,60 zł za 1,25 mb. To najkorzystniejsza oferta w regionie, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na inwestycje, która wymagają wykorzystania takich rozwiązań. Różne warianty zbrojeń dostępne w naszym sklepie pozwolą najlepiej dopasować komponenty do indywidualnych wymagań. Udostępniamy je w wersjach 150-Ø10/15, 150-Ø12/15, 150-Ø10/20, 150-Ø12/20 oraz 210-Ø8/20. Zachęcamy do przeglądania oferty, która może się zmieniać wraz z czasem.

Zbrojenia BWA nie wymagają żadnych narzędzi do odginania, więc bardzo łatwo można je zastosować w różnych sytuacjach. Ponadto można je bezproblemowo łączyć z systemami iniekcyjnymi. W porównaniu do innych tradycyjnych metod przenoszenia obciążenia, zbrojenia BWA mogą przenieść nawet 80% obciążenia przy odpowiednim ich zastosowaniu. Dlatego właśnie warto zwrócić na nie uwagę przy wznoszeniu różnych konstrukcji.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na zbrojenia odginane, które z pewnością przydadzą się podczas wznoszenia konstrukcji. W razie pytań prosimy o kontakt – udzielimy niezbędnych dla zakupu informacji.

stat4u
Script logo