Akcesoria szalunkowe

              Przy powstawaniu budowli nie można zapomnieć o szalunku. To istotna część całej inwestycji, której podstawowym zadaniem jest nadanie zaplanowanych wcześniej kształtów układanej mieszance betonowej, ale służy również do podtrzymywania całego zbrojenia aż do uzyskania pełniej wytrzymałości betonu. Zabierając się do pracy przy szalunku zawsze warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które nie tylko ułatwią wykonanie, ale nieraz w ogóle uczynią je możliwym.

 

Akcesoria w naszym sklepie

 

                Zajmujemy się sprzedażą i dowozem akcesoriów szalunkowych od 2005 roku. Nasza oferta obejmuje wszystkie ważne elementy budowlane, które przydadzą się przy wykonywaniu pracy. Dostarczamy tylko najlepszej jakości sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Dzięki nim można mieć pewność dobrze wykonanego projektu. Akcesoria szalunkowe są tworzone wyłącznie przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność. Te właściwości są niezbędne przy każdej budowie, co może potwierdzić każdy fachowiec.

Szeroka oferta

Proponujemy wiele różnych akcesoriów do szalunków. Można u nas znaleźć niemal wszystkie potrzebne do pracy przyrządy, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Posiadamy m.in.:

– rurki PVC do ściągów,

– oktagony (gotowe dystanse o określonej długości z kpl. atestów m.in na szczelność do 7 bar)

– zaślepki o różnym przeznaczeniu,

– taśmy bentonitowe,

– druty wiązałkowe,,

– zaciski sprężynowe,

– listwy stropowe,

oraz wiele innych. Z pewnością znajdzie się u nas coś, co przyda się do wykonania konkretnej pracy w sposób więcej niż zadowalający. Te pomocne akcesoria ułatwią powstawanie każdej budowli. Dla ułatwienia sprzedaży dystrybuowane przez nas produkty polecamy w całych opakowaniach, np. jedno opakowanie zacisków sprężynowych zawiera 50 sztuk w zależności od zamówionego rodzaju.

 

Konkurencyjne ceny

 

             Nasze ceny pozytywnie wyróżniają się na tle innych ofert w regionie i w ogóle w Polsce. Dążymy do tego, aby oferowane przez nas akcesoria były jak najtańsze, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości dostarczanych produktów. Proponowane na stronie ceny netto dotyczą zakupu towaru w pełnych opakowaniach i nie wliczamy do nich kosztu dostawy, która różni się w zależności od miejsca, do którego mają trafić zamówienia.

Wybierając naszą firmę przy dokonywaniu zakupu niezbędnych akcesoriów można być pewnym, że są to dobrze wydane pieniądze, ponieważ dostarczane przez nas produkty zawsze odznaczają się wysoką jakością. Dbamy również o to, aby były jak najbardziej konkurencyjne. Przykładowo zamawiając płyn antyadhezyjny zapłaci się jedynie 4,65 gr. za 1l (w opakowaniu znajduje się 20 l), a zacisk sprężynowy do szalunków kosztuje tylko 5,30 zł za sztukę. To okazyjne ceny, które pozwolą zminimalizować koszty budowy.

 

Zagwarantowana dostawa

 

Zamówione u nas akcesoria, po dokonaniu przedpłaty, wysyłane są na adres wskazany przez klienta. Obejmujemy tą usługą całe województwo  – świętokrzyskie w tym właśnie regionie znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj nasze produkty dotrą najszybciej, jak to możliwe. Jednocześnie nasze usługi obejmują województwo lubelskie, gdzie również mamy swoją bazę stałych klientów.

Cenę dowozu zawsze ustalamy z klientem indywidualnie, mając na uwadze preferencyjny koszt dostawy. Dbamy o to, aby klient poniósł z tego tytuły jak najmniejsze wydatki.

Zachęcamy do zaznajomienia się z nasza ofertą na akcesoria do szalunków, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i zaproponujemy dostawę.

stat4u
Script logo